Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Latvijas robotikas čempionāts 2017: TSI robotikas klubs viens no labākajiem!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_20170506_164142_1.jpg?itok=VLNCyGce

Sestdien, 6. maijā, Rīgā norisinājās jau 10. Latvijas Robotikas čempionāts, kurā sacenšoties 7 disciplīnās, savas prasmes un pašu konstruētos robotus demonstrēja vairāki simti robotu būves entuziasti no Latvijas, kā ar viesi no Lietuvas un Igaunijas. Ar atzīstamiem panākumiem startēja arī TSI Robotikas kluba komanda.

Lego līnijsekošanas disciplīnā, kurā robota uzdevums ir precīzi un pēc iespējas ātri izsekot uz zemes uzzīmētai līnijai 3. vietu ieguva Aleksejs Kružkovs. Lego Folkrace disciplīnā kur robotiem patstāvīgi orientējoties šķēršļotā trasē, jautri grūstoties, jāmēģina pēc iespējas ātrāk izbraukt trasi, nesajaucot kustības virzienu 2. vietu ieguva Elīnas Gluškovas uzbūvētais robots. Lego sumo sacensības kur roboti līdzīgi Japāņu sumo cīkstoņiem, mēģina viens no otra izvairīties un vienlaicīgi izstumt savu pretinieku ārā no sacensību ringa, līdz finālam veiksmīgi aizcīnījās abi mūsu komandas dalībnieku roboti, kur savstarpējā cīņā sadalīja pirmās un otras vietas ieguvēju. Sudrabu medaļu saņēma Valerijs Koroļs, bet pjedestāla augstākais pakāpiens un zelta medaļas tika Ņikitam Vladiševam un Kirilam Ivanovam.

Starp labākajiem rezultātiem sacensībās bija arī pārējo mūsu komandas dalībnieku: Andreja Šorstkina, Artūra Savina, Oļega Samovarova, Kirila Radunceva un Jevgēnija Lomašonoka uzbūvēto robotu veikumi.

Liels paldies TSI robotikas kluba pasniedzējam, TERC inženierim Igoram Ļaksam un elektronikas un telekomunikācijas fakultātes 2.kursa studentam Oļegam Samovarovam komandas sagatavošanā sacensībām!

Vēlam veiksmi un panākumus mūsu komandai arī nākamajos robotikas turnīros!

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts