Latvijas izcelsmes zinātnieku aptauja

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/download_0.jpg?itok=67MLozR6

Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs sadarbībā ar Ārlietu ministriju ir uzsācis pētījumu, kura mērķis ir apzināt ārvalstīs dzīvojošos Latvijas un latviešu izcelsmes zinātniekus - gan tos, kuri strādā augstskolās,  zinātniskos institūtos, gan tos, kuri darbojas pētniecības jomā privātajā sektorā, nevalstiskajā sektorā vai valsts pārvaldē, kā arī doktorantus un noskaidrot viņu viedokli par iespējamu sadarbību ar zinātniekiem Latvijā, kā arī interesi aktīvāk iesaistīties un sniegt savu ieguldījumu Latvijas zinātnē. 

Latvijas izcelsmes zinātnieku ārvalstīs nav ļoti daudz, tādēļ svarīga katra atbilde. Šī ir unikāla iespēja apkopot informāciju par to, kādās pasaules valstīs un jomās darbojas Latvijas izcelsmes zinātnieki, kā arī izvērtēt iespējas un rosināt sadarbību tādā valsts attīstībai svarīgā jomā kā zinātne.

Aptauja norisināsies līdz 15.oktobrim. Sniegtās atbildes ir pilnībā konfidenciālas un tiks izmantotas tikai apkopotā veidā. Aptauja pieejama latviešu un angļu valodās. 

Saite uz aptauju: http://www.questionpro.com/t/ANkqlZalsO 

Aptaujas preses relīze: http://www.diaspora.lu.lv/zinas/t/48315/ 

Papildu informācija: info@disaspora.lv

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts