Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Labākie bakalauri un profesionālo programmu absolventi. 2013. g."

Ziemas izlaidums


Aviācijas transports

1.vieta: Ščegeļskis Andrejs
2.vieta: Stoļarovs Aleksejs
3.vieta: Vītiņš Dmitrijs

Vasaras izlaidums


Aviācijas transports

1.vieta:  Jastrebinskis Andrejs
2.vieta:  Baglova Diāna
3.vieta:  Tarskis Vjačeslavs

Sociālo zinātņu bakalaurs ekonomikā

   pilna laika dienas studijas
1.vieta: Vatuļina Jekaterina
2.vieta: Vlasjuka Aleksandra
3.vieta: Platona Jeļena

   pilna laika vakara studijas
1.vieta: Fjodorova Dana
2.vieta: Altuhova Elīna
3.vieta: Dergačeva Viktorija

   nepilna laika studijas:
1.vieta: Dervine Jeļena

Sociālo zinātņu bakalaurs vadībzinātnē

 pilna laika dienas studijas
1.vieta: Fjodorova Olga
2.vieta: Uzuliņa Diana
3.vieta: Izmukhambetova Nurgul

   pilna laika vakara studijas
1.vieta: Šahova Žanna
2.vieta: Ņeroščina Marija
3.vieta: Zbaraščenko Kristina

   nepilna laika studijas
1.vieta: Koļencevs Sergejs
2.vieta: Kalniņa Silvija
3.vieta: Fomins Aleksejs

Profesionālā bakalaura studiju programma "Uzņēmējdarbības vadība transportā"

   pilna laika dienas studijas
1.vieta: Mihailovs Sergejs

   nepilna laika studijas
1.vieta: Sokolova Svetlana
2.vieta: Rogozņaka Olga

Dabaszinātņu bakalaurs datorzinātnēs

1.vieta: Judina Irina
2.vieta: Pļehs Eduards
3.vieta: Jansone Ieva

Inženierzinātņu bakalaurs elektronikā

1.vieta: Stankevičs Maksims

Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli

1.vieta: Piļipovecs Aleksejs
2.vieta: Ņikitinskis Aleksejs
3.vieta: Myrvoda Oleksii

Profesionālā bakalaura studiju programma "Transporta un biznesa loģistika"

   pilna laika dienas studijas
1.vieta: Biļenko Jūlija
2.vieta: Zaharčukovs Andrejs
3.vieta: Jasinskis Aleksandrs

   pilna laika vakara studijas
1.vieta: Šilova Valentīna
2.vieta: Skutāne Inese
3.vieta: Mihļeņova Marina

   nepilna laika studijas
1.vieta:Ločmelis Arnis
2.vieta: Skubo Jeļena
3.vieta: Jerofejevs Sergejs

"Transporta komerciālā ekspluatācija"

1.vieta: Šilins Jurijs

 

Latgales filiāles


Profesionālā bakalaura studiju programma "Transporta un biznesa loģistika"

   pilna laika dienas studijas
1.vieta: Kaža Santa
2.vieta: Novikovs Dmitrijs
3.vieta: Petroviča Ilona
3.vieta: Savicka Anžela

   nepilna laika studijas
1.vieta: Kuzmins Jurijs
2.vieta: Larionova Tatjana
3.vieta: Cinne Dmitrijs
3.vieta: Matkevičs Edgars


Fotogalerijas " Labākie bakalauri un profesionālo programmu absolventi. 2013. g."

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts