Karjeras diena 2018 | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Karjeras diena 2018

Karjeras dienas aizsākums Transporta un sakaru institūtā ir saistīts ar 2012. gadu, tas ir jau pirms sešiem gadiem. Tā bija diena ar uzņēmumu atvērtajām lekcijām un prezentācijām. Pasākums guva plašu atsaucību un kopš 2016. gada Karjeras diena norisinās jau krietni plašākā formātā gan ar atvērtajām lekcijām un prezentācijām, gan ar iespēju uzņēmumu stendos visas dienas garumā tiešai studentu un uzņēmumu komunikācijai par prakses, darba un karjeras veidošanas iespējam.

2018. gada Karjeras dienā iesaistījās kopumā 38 uzņēmumi un informācija par kuriem ir pieejama Karjeras dienas e-katalogā. Klātienē ar saviem stendiem bija pārstāvēti 24 uzņēmumi no visdažādākajam jomam – informācijas tehnoloģijas un telekomunikācijas, gaisa, jūras un sauszemes transports, loģistika, robotika, dažādi tiešsaistes pakalpojumi, nekustamo īpašumu apsaimniekošana u.c.:

Accenture Latvijas filiāle, Airline Support Baltic, Atea Global Services, ATLANT-TEC, Baltic Express LV, C.T.Co, DECTA, EVRY LATVIA, Evolution Latvia, GEFCO Baltic, Intechsystems, Kreiss, KUEHNE + NAGEL, Like a Coffe, MSC Shared Service Center Riga, Prakse.LV, RAF-AVIA, Rīgas namu pārvaldnieks, Starptautiskā lidosta "Rīga", Tele2 Shared Service Center, Tieto Latvia, Webhelp Latvia, X INFOTECH, ZABBIX, kā arī Transporta un sakaru institūts.

Karjeras dienas laikā studenti aktīvi izmantoja iespēju apmeklēt kādu no interesējošajām 12 uzņēmumu atvērtajām lekcijām un prezentācijām par IKT, transporta un loģistikas tēmām.

Fotogalerija ir pieejama šeit.

Video no pasākuma ir pieejams šeit.

Karjeras dienas noslēgumā 10 uzņēmumi bija parūpējušies par patīkamiem pārsteigumiem studentiem – daudzi aktīvākie saņēma interesantas un vērtīgas balvas, ko dāvāja:

 

                                                               

Esam patiesi gandarīti par plašo dalībnieku loku un daudzajiem simtiem studentu un citu interesentu, kas pulcējās Karjeras dienā 2018, kā arī saņemtajām labajām atsauksmēm un novērtējumu. Tā bija diena, kurā radās ne mazums jaunu aizsākumu, notika vērtīga informācijas apmaiņa un tika plaši izmantotas sniegtās iespējas!

Sakām paldies uzņēmumiem - sadarbības partneriem, studentiem, citiem interesantiem par aktīvu dalību Karjeras dienā 2018!

 

Uz tikšanos atkal nākamajā gadā!

 

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts