Jūrmalā tiksies telekomunikāciju jomas eksperti no ES un NVS | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Jūrmalā tiksies telekomunikāciju jomas eksperti no ES un NVS

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/telco-trends-visual_0_0.jpg?itok=giDjb8Hc

No 2016.gada 17. līdz 19.augustam Latvijas lielākajā kūrortpilsētā Jūrmalā norisināsies 6.starptautiskā telekomunikāciju konference un izstāde “TELCO TRENDS 2016”.

Vadošie elektronisko komunikāciju nozares speciālisti no Eiropas Savienības un NVS valstīm tiksies izsmalcinātajā viesnīcā  “Baltic Beach Hotel & SPA”, kas atrodas gleznainā vietā, pašā Baltijas jūras krastā, lai viļņu šalkoņas pavadībā apspriestu aktuālās problēmas un patērzētu ar kolēģiem.

Tiek plānots, ka ieradīsies apmēram 400 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Francijas, Dānijas, Nīderlandes, Polijas, Izraēlas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Turcijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Gruzijas, Kazahstānas, Uzbekistānas un citām valstīm.

Dienas kārtībā – nozares aktuālākās tēmas. Kā attīstās Eiropas vienotais digitālais tirgus, mainās normatīvā regulējuma bāze un regulējuma sistēma? Kā OTT pakalpojumi ietekmē biznesa vidi un kādā veidā iespējams civilizēti atrisināt tirgus dalībnieku mijiedarbības un autortiesību ievērošanas jautājumus?

Speciālisti apspriedīs telekomunikāciju industrijas tendences, tehniskos un juridiskos jautājumus, jaunākos trendus, kas saistīti ar tehnoloģiju attīstību un konverģenci.

Dalībnieku priekšā uzstāsies Eiropas Savienības regulējošo struktūru pārstāvji, nozaru asociāciju vadītāji, aprīkojuma un risinājumu vadošie operatori, piemēram, SES un Astro-Strobel.

TELCO TRENDS ietvaros norisināsies kontenta un tehnisko jaunumu izstāde, kurā varēsiet aplūkot televīzijas un multimediju risinājumus no pasaules vadošajiem ražotājiem. Būs iespējams iepazīties ar jauniem kanāliem, uzzināt par attīstības plāniem un novērtēt pašas modernākās tehnoloģijas.

Konferences laikā tiks arī atvēlēts laiks, lai organizētu individuālas tikšanās un pārrunas.

Iegūt vairāk informācijas un piereģistrēties iespējams pasākuma oficiālajā vietnē – Telco Trends www.telcotrends.eu.

Veicot reģistrāciju līdz 1.jūnijam – speciāla cena ar 50% atlaidi.

Telco Trends jaunumiem varat sekot līdzi pasākuma oficiālajās lapās Facebook un Twitter:

www.fb.com/telcotrends

Ar nepacietību gaidīsim Jūs Jūrmalā pasākumā TELCO TRENDS 2016!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts