Jauns daudznozaru projekts HORIZON 2020: 36 partneri, tajā skaitā 10 universitātes no 4 kontinentiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Jauns daudznozaru projekts HORIZON 2020: 36 partneri, tajā skaitā 10 universitātes no 4 kontinentiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/new_project_2.jpg?itok=1OJbVbZE

2020. gada 7. maijā Transporta un sakaru institūts (TSI) kopā ar starptautiski atzītām pētniecības un industrijas organizācijām parakstīja dotāciju līgumu ar Eiropas Komisiju par projekta “Enhanced Physical Internet-Compatible Earth-frieNdly freight Transportation answer - ePIcenter” īstenošanu par kopējo summa EUR 6 848 575,00 ES pētniecības un inovācijas programmas HORIZON 2020 ietvaros.

Projekts sāksies 2020. gada 1. jūnijā un ilgs 42 mēnešus. Projekta vadītājs no TSI puses - Prof. Dr. Sc.Ing. Irina Yatskiv (Jackiva).

ePIcenter projekta realizācijā piedalīsies 36 partneri ar daudznozaru kompetenču kopumu: piegādes ķēdes tehnoloģiju nodrošinātāji, pētnieki, loģistikas operatori, ražotāji, juridiskie un politikas eksperti un visu ieinteresēto pušu pārstāvji. Projektā iesaistītie partneri ir līderi savā jomā, tādi kā, Antverpenes osta, Volkswagen meitas loģistikas uzņēmums GVZe, DHL, Stena, Panasonic u.c.

Projekta realizācijā piedalīsies 10 vadošās universitātes un izglītības centri no četriem kontinentiem, kas nodrošinās pētniekus no daudzām disciplīnām (jūras bioloģija, inženierzinātnes, sociālās un humanitārās zinātnes, informācijas tehnoloģijas un komunikācijas, ekonomika, klimats un vide). VGTU, TSI, IMG, HEW, BIB, HSL, SAB, VIC, SHN un LAV spēlēs galveno lomu.

Projekta galvenais mērķis ir radīt sadarbībspējīgu, uz mākoņa-resursiem balstītu, lietotājam draudzīgu, uz mākslīgo intelektu balstītu loģistikas programmatūras risinājumu ekosistēmu un atbalsta metodoloģiju, kas visiem pasaules tirdzniecības dalībniekiem un starptautiskajām varas institūcijām ļaus sadarboties ar ostām, loģistikas uzņēmumiem un ekspeditoriem, kā arī strauji reaģēt uz nepastāvīgām politiskām un tirgus izmaiņām un lielām klimata pārmaiņām, kas ietekmē tradicionālos kravu pārvadājumu maršrutus. Vispārējais mērķis ir novatorisks, uz sadarbību orientēts risinājums arvien sarežģītākam stratēģiskās un operatīvās plānošanas uzdevumam, kas ir saistīts ar loģistikas operatoriem, kravu nosūtītājiem un politikas veidotājiem.

ePIcenter projekts paātrinās virzību uz pilnveidota fiziskā interneta iespējotu globālu Eiropas tīklu (“ePIGEN”) (Enhanced Physical Internet enabled Global-European Network (“ePIGEN”). t. i., efektīvu infrastruktūras vai “cietu” TEN-T tīkla integrāciju ar globāliem tīkliem un nepārtrauktu integrāciju “mīkstajā” slānī: droša starptautiska informācijas plūsma un digitalizācija, apvienojumā ar ētiskiem algoritmiem videi draudzīgai loģistikai un netraucētai kravu apritei.

Pirmā atklāšanas sanāksme ir paredzēta 2020. gada 17. Jūnijā.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts