Izstāde Skola 2020: zinātne, tehnoloģijas, inovācijas | TSI

Izstāde Skola 2020: zinātne, tehnoloģijas, inovācijas

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/dsc_4527.jpg?itok=ax0dtVz8

Transporta un sakaru institūts (TSI) Izglītības izstādes Skola 2020 laikā apmeklētājiem piedāvā ne tikai aplūkot dažādas inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus, ko izmanto mūsu studenti studiju procesā, bet arī pašiem izmēģināt savas prasmes cilvēkveidīgā robota NAO programmēšanā un uzņemt kopīgu foto ar robotu NAO! Apmeklētājus sagaida iespēja iepazīt 3D printera darbības principus, pārbaudīt savas zināšanas prāta spēlē ar robotu UR3, satikt TSI studentu veidotos robotus, kā arī mūsu atsaucīgos studentus un pasniedzējus, kas atbildēs uz visiem jautājumiem par studiju procesu, iestāšanos un atlaidēm! Apmeklētājus, kas vēl nav pieņēmuši lēmumu par tālākām studiju gaitām sagaida e-tests par nākotnes profesiju!

 

TSI sagatavojis jaunumus visiem studēt gribētājiem, kuri vēlas iestāties mūsu augstskolā 2020. gadā, kā arī mūsu studentiem:

 • Bakalaura programmā “Vadības zinātne” ieviestas jaunas specializācijas: 
  Biznesa digitālā vadība un Vadības ekonomika
 • Maģistra programmā “Vadības zinātne” arī divas jaunas specializācijas:
  Bizness un pārmaiņu vadība un Finanšu vadība
 • Bakalaura programmā “Aviācijas transports” parādījusies ļoti gaidītā specializācija: Pilots.

Daudzas izmaiņas un jaunumi ir ieviesti mūsu Datorzinātnes un telekomunikāciju fakultātes populārākajās un pieprasītākās programmās:

 • Vairāk prakses – lielāka pieredze: tagad mācību priekšmets "Programmēšana" tiek mācīts formātā Learning by Doing!
 • Jaunais multidisciplinārais kurss “Čatbotu izstrāde un projektēšana” pieejams visiem TSI studentiem.
 • “Spēks ir komandā”: Bakalaura programmas “Datorzinātnes” studentus gaida grupas projekts - lieliska iespēja iegūt pieredzi komandas darbā.
 • Robotikas programmas studenti ir  aizrautīgi un sajūsmināti, un jau pirmajā kursā piedalās sacensībās ar pašu veidotiem robotiem.
 • Programmas “Telekomunikācijas sistēmas un datortīkli” studentus gaida pārsteigumus - TSI pievienojas Palo Alto Networking Academy, kas ir līderis datortīklu drošības nozarē.

Institūta maģistrantūras studenti turpina iepazīties ar dažādām mācību metodēm, jauniem ārvalstu vieslektoriem un jauniem studiju kursiem. 

Marta mēnesī TSI norisināsies Atvērto durvju diena un TSI Olimpiāde, bet vēlāk arī orientēšanās spēle „Cik labi Tu pazīsti Rīgu?” kā arī citi aizraujoši un izglītojoši pasākumi.

Seko līdzi informācijai mums mājas lapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Linkedin.

Uz tikšanos 28., 29. februārī un 1.martā izstādē Skola 2020!

 

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts