Izaugsmes un karjeras iespējas | TSI

Izaugsmes un karjeras iespējas

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/kd-1.jpg?itok=FDWmCynB

Sadarbība ar darba devējiem ir neatsverama, jo tieši viņi sniedz studentiem pirmo ieskatu profesionālajā dzīvē. Ik gadu TSI organizē Karjeras dienu, kuras laikā pie mums ciemos ierodas dažādu nozaru sadarbības partneri ar dažādām aktivitātēm, meistarklasēm un vieslekcijām. Studentiem ir iespēja klātienē satikt darba devējus, uzzināt par prakses un karjeras iespējām.

2020. gada 19. martā Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisināsies Karjeras diena. Jau tagad studentiem ir iespēja iepazīties un lietderīgi izmantot atjaunināto sadaļu Karjera mūsu mājas lapā. TSI studentiem piedāvā palīdzēt atrast prakses vietas, kā arī sniedz konsultācijas karjeras jautājumos.

JAUNUMS!

Ir izveidota jauna struktūra mājaslapas sadaļai Karjera, kur ir iespēja rast informāciju par:
Darba iespējām - piedāvā iepazīties ar sadarbības partneru aktuālajām darba vakancēm
Prakses iespējām - kur darba devēji meklē jaunus talantus, lai sniegtu izpratni un praktisku pieredzi savā izvēlētajā nozarē, atvieglot profesionālās dzīves uzsākšanu un veicināt profesionālo attīstību
E-katalogs - ir moderns un viegli pārskatāms e-rīks ar mērķi sniegt ieskatu un informāciju par pieprasītākajiem darba devējiem, nozares faktiem , ekskursijām un daudz ko citu!

Karjeras diena 2020

Šogad TSI Karjeras diena tiks veidota pēc jaunas koncepcijas, tās laikā būs iespēja satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, uzdot visus sev interesējošos jautājumus, kā arī visus apmeklētājus sagaida dažādas meistarklases, vieslekcijas, konkursi un balvas!

Karjeras dienas ietvaros norisināsies arī slēgta diskusija ar aviācijas nozares pārstāvjiem par Aviācijas profesionāļu izglītību un nepieciešamajām kompetencēm nākotnē.

Kad? 19. marts, 2020. gads
Cikos? no pl.11:00-16:00
Kur? TSI, Lomonosova ielā 1, Rīgā

 

Par dalību TSI Karjeras dienā, prakses un darba iespējām vai konsultācijām lūdzam vērsties Korporatīvo klientu daļā.

 

 

Korporatīvo klientu daļa

Marija Lobanova
Korporatīvo klientu daļas vadītāja
Vieta: TSI, Lomonosova iela 1, Rīga, 4. stāvs, 404.kab.
Tālr: (+371) 67109376
E-pasts: Lobanova.M@tsi.lv vai karjera@tsi.lv

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts