Īpašs piedāvājums studēt gribētājiem no ārvalstīm | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Īpašs piedāvājums studēt gribētājiem no ārvalstīm

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/tsi-summer-35.jpg?itok=Z5pzV4AJ

Ņemot vērā ārkārtas situāciju pasaulē, TSI ir sagatavojis īpašu piedāvājumu studēt gribētājiem no ārvalstīm un piedāvā uzsākt studijas sev ērtā vietā jebkurā pasaules malā:
- visiem ārvalstu reflektantiem 20% atlaidi pirmajam studiju semestrim pilna laika bakalaura un pilna/nepilna laika maģistra studijām, iesniedzot pieteikumu studiju uzsākšanai līdz 2020. gada 15. augustam
- papildu 10%  atlaidi TSI absolventiem un sadarbības partneriem, kā arī TSI studējošo un absolventu ģimenes locekļiem
- visiem 2020. gada TSI absolventiem, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja, reģistrācijas maksa studijām ir tikai EUR 40.00

Ja nevari atbraukt, mācies no mājām!

Reflektanti, kas vēlas studēt TSI, bet nav iespējas ierasties Rīgā, ņemot ārkārtas situāciju pasaulē, TSI piedāvā iesākt savas studijas attālināti, izmantojot virtuālās mācību vides platformu Moodle (BigBlueButton). TSI savus studējošos nodrošina  ar papildus literatūru, piedāvājot izmantot moderno e-bibliotēku, un, protams, studiju laikā dažādas vieslekcijas no TSI sadarbības partneriem un ārvalstu profesori no pasaules līmeņa augstskolām!

Septembra sākumā visiem TSI studentiem, ieskaitot tos, kuri nevarēs ierasties klātienē, notiks Welcome Week pasākums, kura laikā tiks sniegta viss nepieciešamā informācija par studiju procesu, TSS infrastruktūru, brīvā laika pavadīšanas iespējām, kā arī sniegtas instrukcijas mācību platformas lietošanai un cita noderīga informācija!

Viss, kas nepieciešams studijām TSI
- jebkura veida viedierīce
- stabils interneta pieslēgums
- pieteikums studijām!

Vairāk informācijas par iestāšanās procesu un priekšrocībām studējot TSI, lasi šeit

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts