Inženierzinātņu bakalaurs aviācijas transportā

Vai jūs kādreiz esat sapņojis sēdēt pie lidmašīnas stūres? Noteikti esat…

TSI ļauj jums īstenot savu sapni un apgūt vienu no aizraujošākajām profesijām pasaulē – komerciālā lidaparāta pilots. Lai nu kā, atkāpjoties no romantikas, pilots ir arī viena no labāk apmaksātajām un darba tirgū pieprasītākajām profesijām.

Tikai nedaudzas mācību iestādes piedāvā apmācības komerciālās aviācijas jomā un Transporta un sakaru institūts (TSI) ir viena no tām. Tikai 4 gadus pēc iestāšanās studiju programmā „Gaisa transporta lidojuma apkalpošana” jūs saņemsiet inženierzinātņu bakalaura grādu un komercpilota licenci, kas ļaus jums nākotnē strādāt par otro pilotu un pēc  1500 lidojuma  stundām kļūt par lidaparāta kapteini.

Otrajā semestrī studentiem ir jāiziet medicīniskā komisija. Gadījumā, ja studenta veselības stāvoklis neatbilst noteiktajām prasībām, tam ir iespēja turpināt studijas aviācijas inženiera specialitātē.

Šādu speciālistu apmācību vada TSI Akadēmiskais un profesionālais aviācijas centrs (APAC), kura darbību ir sertificējusi Eiropas Aviācijas drošības aģentūra (EASA). Speciālistu apmācība atbilst starptautiskajiem standartiem civilās aviācijas jomā (ICAO).

Unikāli! Absolventi iegūst augstāko izglītību un aviācijas inženiera diplomu, kā arī komercpilota licenci (FROZEN ATPL CPL), kas ļauj strādāt par pilotu!

Prakse jau 2.kursā!

Par programmu:

Transporta un loģistikas fakultāte

Iegūstamā kvalifikācija: Inženierzinātņu bakalaurs aviācijas transportā

Specializācija: Gaisa transporta lidojumu veikšana

Studiju valodas: angļu, krievu, latviešu (studijas pārsvarā notiek angļu valodā)

Studiju garums un forma: klātiene (dienas nodaļa) – 4 gadi (8 semestri)

Akreditācija: saskaņā ar 04.07.2018. izsludinātajiem grozījumiem Augstskolu likumā studiju virzienā „Mehānika un metālapstrāde, siltumenerģētika, siltumtehnika un mašinzinības” īstenotā programma „Aviācijas transports ir akreditēta līdz 2021.gada 31.decembrim

Studiju maksa

Pamatizglītība: vidējā (vidējā speciālā)

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts