Informācija studentiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Informācija studentiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/road-sign-663368_1920_0.jpg?itok=LVVDEnDI

Cien.student,
 
Saskaņā ar Transporta un sakaru institūta vadības lēmumu, sākot ar pirmdienu, 2020.g. 16. martu, visas lekcijas notiks attālinātā režīmā, Moodle sistēmā (e.tsi.lv) saskaņā ar lekciju sarakstu. Lūdzam iepazīties ar instrukciju.
! Uzstājīgi lūdzam pirms lekciju sākuma online režīmā pārbaudīt piekļuvi Moodle sistēmai, un, gadījumā, ja rodas tehniskas problēmas, vērsties Helpdesk (helpdesk@tsi.lv, 67100555). Kā arī lūdzam pārbaudīt Jūsu datortehnikas tehnisko kārtību, t.sk. austiņas un mikrofonu. Lūdzam sekot līdzi izmaiņām lekciju sarakstā TSI mājaslapā, kā arī informācijai Jūsu e-pastā. Vēršam Jūsu uzmanību, ka lekciju apmeklējuma uzskaite tiks veikta pēc pieslēgšanās Online Classroom, kā arī tiks uzskaitīts pavadītais šajā vietnē laiks.

Vēršam uzmanību studentiem, kuri ir neaktīvo studentu statusā (SN), ka Jums var būt ierobežota piekļuve Moodle sistēmas resursiem, lūdzam piekļuves ierobežojuma gadījumā sazināties ar Studiju daļu Jūsu studenta statusa maiņai uz "Aktīvo studentu".

Kā arī lūdzam Jūs neizceļot ārpus Latvijas Republikas robežām, pirms neesat informējis par to institūtu.

TSI bibliotēka no 16.03. - 12.05. tiek slēgta, tomēr informācija joprojām ir pieejama. Lai piekļūtu zinātniskajai informācijai, iesakām attālināti  izmantot TSI Bibliotēkas piedāvātos  e-resursus: zinātniskās datubāzes (Academic Complete, EBSCOhost, ScienceDirect, Scopus) un STEM e-grāmatu kolekciju. SPSS datu analīzes programmatūra 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versija (trial access) būs pieejama katram individuāli.

Instrukcija, kā lietot elektronisko katalogu, e-grāmatas un datubāzes
Jautājumu un problēmu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu library@tsi.lv vai zvanīt pa tel.nr. +371 67 100 551.

TSI Sporta centrs no 17.03. – 12.05. tiek slēgts. Visiem trenažieru zāles abonementu īpašniekiem abonementi tiks pagarināti. Visas nodarbības un treniņi tiek atcelti.

Sargiet sevi un apkārtējos!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts