Ilgtspējīga mobilitāte un transporta plānošana pilsētvidē | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Ilgtspējīga mobilitāte un transporta plānošana pilsētvidē

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_368298188-min_0.jpeg?itok=b7k8CBqw

Transporta un sakaru institūts aicina piedalīties trešajā seminārā no cikla “Ilgtspējīga mobilitāte un transporta plānošana pilsētvidē”, kas tiek rīkots projekta ENDURANCE ietvaros 2016.gada 24.februārī.

Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību darbinieki un transporta speciālisti, kuri ikdienā ir iesaistīti pilsētvides plānošanā, transporta plānošanā, satiksmes organizēšanā.

Šajā seminārā tiks aplūkotas divas galvenās tēmas:

  • Datu vākšana un modelēšana ilgtspējīgas mobilitātes plānošanas vajadzībām;
  • Pieredzes apmaiņa: pasākumi virzībai uz ilgtspējīgu pilsētvides mobilitāti.

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar plānošanas atbalsta instrumentiem – datu iegūšanu, veicot satiksmes dalībnieku aptaujas, un modelēšanu, ar kuru palīdzību ir iespējams analizēt esošo mobilitātes situāciju un izstrādāt scenārijus iespējamām situācijām nākotnē.  Speciālisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas dalīsies ar pieredzi satiksmes dalībnieku aptauju veikšanā un datu izmantošanā. Pēcpusdienas sesijā uzmanība tiks pievērsta pasākumiem, kas tiek īstenoti pilsētvidē, lai uzlabotu iedzīvotāju mobilitāti, izmantojot dažādus transporta veidus.

Semināra darba kārtība

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts