Iepazīsties – tā ir Rīga! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Iepazīsties – tā ir Rīga!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/page_1_0.jpg?itok=9BMRsgKO

Transporta un sakaru institūta (TSI) ikgadējā jauniešu spēle „Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!” – ir veiksmīgi noslēgusies!

2014. gadā Rīgai ir piešķirts goda tituls – Eiropas kultūras galvaspilsēta. Un šis konkurss tiešām ir tiesīgs kļūt par tik nozīmīga notikuma daļu, jo spēles mērķis ir piesaistīt skolēnu un studentu uzmanību Rīgas kultūrvēsturiskajam mantojumam.

Konkursa programma sastāv no divām daļām: viktorīna pilsētas vēstures un kultūras zināšanu pārbaudei un maratons, kura gaitā dalībniekiem bija nepieciešams sameklēt Latvijas galvaspilsētas sirdī pēc iespējas vairāk vēsturiskā mantojuma objektus.

Šajā gadā spēles organizatori (TSI Studentu pašpārvalde) spēlei pielika klāt nelielu rozīnīti – interaktīvus uzdevumus.

Pie objekta Mazā Kalna ielā visai komandai bija nepieciešams izveidot divriteni, bet pie Operas ēkas – dejot fragmentu no baleta „Gulbju ezers”, savukārt, Kronvalda parkā – paradīt savas zināšanas spēlē „ Alias”.

Par vēl vienu spēles „Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!”  rozīnīti kļuva jauniešu dalība visgarākās čūskas Vecrīgas vēsturē  veidošana Doma laukumā.

Konkursa žūrija nevarēja neatzīmēt arī dalībnieku kreativitāti – komandu nosaukumi bija patiesi interesanti – „Allomamagdeja”, „Borshik”, „Brati-vombati”, „Ketchup Majonezovic”, „4 pecheni i pochka”, „Derzskie tushkanchiki”, „Dora Ivanovna” , „5 peshekotov”, „Pingvini udachi” un vairāki tik pat interesanti nosaukumi.

Pēc ne tik vieglām kaprīzā laika pārbaudēm uzvarētājus gaidīja piemiņas statuetes, vērtīgas balvas no sponsoriem un īpašas balvas no Rīgas domes.

Pēc šī gada rezultātiem pirmo vietu ieguva  komanda „Tornados” (Rīgas Tehniskā universitāte). Jaunieši saņēma zelta statueti, dāvanu sertifikātu no kompānijas Elkor 400 eiro vērtībā, suvenīrus un atzinības diplomu, kuru parakstīja Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Otrā vieta: sudraba statuete, dāvanu sertifikātu no kompānijas Elkor 300 eiro vērtībā, suvenīrus un atzinības diplomu saņēma komanda „Imantas bebri” („Imantskie bobri”, no Rīgas Anniņmuižas vidusskolas).

Trešo vietu ieguva komanda „Bob Marley” (Rīgas 22.vidusskola) un godam saņēma bronzas statueti, dāvanu sertifikātu no kompānijas Elkor 300 eiro vērtībā, suvenīrus un atzinības diplomu.

Rīgas dome visiem šī gada spēles uzvarētājiem pasniedza arī savu dāvanu – unikālu ekskursiju pa vietām, kuras nevar atrast uz pilsētas tūrisma kartēm.

Par papildus fotokonkursa uzvarētāju kļuva komanda „Borshik” (Rīgas 10.vidusskola) un saņēma sertifikātu uz kursu „Kompozīcija” fotoskolā „Portrets.lv”.

Nozīmīgi, ka šo grandiozo notikumu jauniešiem TSI Studentu pašpārvalde rīko jau 6. gadu! Un ar katru gadu šis projekts kļūst arvien vērienīgāks, bet dalībnieku sacensības arvien aizraujošākas un interesantākas. Jau otro gadu šo pasākumu svinīgi atbalsta Rīgas dome. Šogad konkursā savu dalību pieteica gandrīz 500 dalībnieki. Atbalstīt jauniešus atbrauca Rīgas domes mērs Nils Ušakovs un Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.

Papildus gribētos atzīmēt, ka konkurss kļūst arvien populārāks ne tikai jauniešu, bet arī uzņēmēju vidū. Izskatās, ka atbalstīt jaunatni kļūst par modes tendenci!

Esam pateicīgi visiem spēles organizatoriem un tiesnešiem – Marijai Demidovai, Igoram Jupatovam, Kirai Borisovai, Danai Gaševai, Andrejam Korjaginam, Aleksandrai Šumkinai, Arnoldam Klišim, Irīnai Krečmerei, Jevgēnijai Anisovai, Romānam Lisenko, Arnoldam Ostrovskim, Aleksandram Petuhovam, Sergejam Baklanovam, Vladai Zagrebinai, Andrejam Sinkevičam, Akimam Litovkinam, Jevgenijai Terešenko, Evgenijam Ribalko, Annai Gusevai, Aleksejam Smišļajevam, Igoram Šakurovam, Ērikai Šarapovai, Pavlam Smišļajevam, Sergejam Uldriham, Anastasijai Romanovskai, Tatjanai Šihalevai, Jeļenai Moricai, Annai Kustovai, Nilam Guršponsam un Ģirtam Ziemelim.

Paldies viesiem tiem, kas palīdzēja notikt šī gada spēlei „Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!”. Mēs patiesi vēlamies, lai šis notikums turpinātu būt mūsu pilsētas uzmanības lokā un kļūtu par īstiem svētkiem visiem Rīgas iedzīvotajiem un viesiem!

Protams, liels paldies arī pašiem spēles dalībniekiem – jūs esat vislabākie!

Tiekamies nākamajā gadā!

Detalizētāka informācija par konkursu: https://www.facebook.com/weloveriga

Reportāža:

http://www.delfi.lv/reporter/news/witness/studenty-tsi-snova-proveryali-kto-i-naskolko-horosho-znaet-rigu.d?id=44480458

http://www.focus.lv/latvija/riga/notikusi-orientesanas-spele-cik-labi-tu-pazisti-rigu-focuslv-fotoreportaza

Konkursa rezultāti šeit

Liels paldies arī mūsu sponsoriem

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts