Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

IEEE Computer Society Latvia vadība aicina Latvijas augstskolu studentus iesaistīties konkursos

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_74880445_1.jpg?itok=xRdxuLRf

IEEE Computer Society Latvia aicina Latvijas augstskolu studentus iesaistīties divos pasaulē atzītos konkursos ar ļoti vērtīgām balvām:

Mobilo lietotņu izstrādes sacensības IEEEmadC

Konkurss norisinās no februāra līdz jūnijam šādā kārtībā:

  • līdz 15. aprīlim notiek komandu piereģistrēšanās un mobilā lietojuma ideju iesniegšana;
  • dažu dienu laikā pēc iesniegšanas notiek idejas izvērtēšana un, ja tā tiek pieņemta, dalībnieki sāk darbu pie mobilās lietotnes izstrādes;
  • līdz 1. jūnijam notiek mobilās lietotnes izstrāde un rezultātu iesniegšana;
  • no 1. jūnija notiek iesniegto rezultātu vērtēšana;
  • līdz 1. jūlijam tiek paziņoti uzvarētāji (balvās ir moderna tehnika un atzinības diplomi).

Papildus informācija: http://ieeemadc.org/

Izaicinājums IT jomu studentiem

Ja studē kādā no IT jomām un esi savas jomas entuziasts, vai arī tev ir kāda nākotnes ideja par to, kāda pasaule varētu būt 2022. gadā, tad izaicini sevi piedaloties starptautiskā studentu ideju risinājumu konkursā! 

Tu ne tikai gūsi jaunu pieredzi un gandarījumu, bet, iespējams, pat tiksi novērtēts ar kādu no naudas balvām. Pirmās vietas ieguvējam tiks apmaksāts brauciens uz gadskārtējo IEEE Computer Society apbalvošanas banketu, kas notiks 2017. gada 14. jūnijā, Fīniksā, ASV, Arizonas štatā.

Ja esi nolēmis piedalīties, tad, protams, vēlies zināt, kas tev jādara praktiski.

Pirmkārt, ar studenta biedra statusu iestājies dominējošajā datorzinātņu jomas profesionāļu biedrībā IEEE Computer Society (sīkāk https://www.computer.org/web/membership/student-benefits/).

Otrkārt, seko informācijai un instrukcijām izaicinājuma mājas lapā: https://www.computer.org/studentchallenge.  Un, treškārt - rīkojies, jo rezultāts atkarīgs tikai no tevis paša!

Konkursi ir domāti visiem studentiem, kas ir IEEE biedri.  Tajā var piedalīties individuāli studenti vai studentu komandas līdz trīs cilvēkiem.  
Studenti var būt bakalauranti, maģistranti un pat doktoranti ar aktīvu IEEE studenta biedra statusu.  Vienu universitāti var pārstāvēt vairākas komandas.  Viens students var būt līdz pat divu dažādu komandu dalībnieks.

Latvijas IEEE Computer Society nodaļa ir gatava palīdzēt studentiem iegūt IEEE studenta biedra statusu, lai piedalītos kādā no minētajiem konkursiem, kā arī atbalstīt studentus visos nepieciešamajos un atļautajos veidos konkursu norises laikā.

Studentiem tā ir iespēja gūt vērtīgu pieredzi un starptautisko sertifikātu, kā arī reklamēt sevi, savu universitāti un valsti.

Lai gūtu papildus informāciju vai pieteiktos konkursiem, ir jāsazinās ar IEEE Computer Society Latvia vadītājas vietnieku Gundaru Alksni (gundars.alksnis@rtu.lv).

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts