Galvenā informācija | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Galvenā informācija

TSI misija – klasiskās universitātes tradīciju un inovatīvu tehnoloģiju, eksakto zinātņu un radošas pieejas apvienojums.

TSI mērķis – stabils mūsu absolventu pieprasījums starptautiskajā darba tirgū.

Transporta un sakaru institūts – tā ir moderna augstskola ar simtgadīgu vēsturi. TSI – leģendārā RCAII (Rīgas civilās aviācijas inženieru institūts) un RAU (Rīgas aviācijas universitātes) pēctecis.

Pašreizējā veidolā TSI ir dibināts 1999.gadā. Šodien TSI ir vienīgā privātā universitātes tipa tehniskā augstskola, kurā iespējams iegūt augstāko izglītību latviešu un angļu valodā. Latvijā institūts kā augstākās izglītības iestāde ir ieguvis beztermiņa akreditāciju. Ar pārējiem oficiālajiem dokumentiem iespējams iepazīties šeit.

Institūta galvenā ēka atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

No 2003.gada otrajā lielākajā Latvijas pilsētā – Daugavpilī sekmīgi darbojas TSI Latgales filiāle.

Institūts piedāvā studiju programmas sekojošās sfērās: transports un loģistika, datorzinātnes, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, aviācijas transports. 2013.gada jūnijā visas TSI studiju programmas tika akreditētas uz maksimālo termiņu – sešiem gadiem.

TSI iespējams iegūt pirmā un otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību, bakalaura un maģistra grādu, sagatavot un aizstāvēt doktora disertāciju.

TSI norit daudzpusīga zinātniski pētnieciskā darbība. Saskaņā ar ekspertu vērtējumu, Transporta un sakaru institūts ir vienīgais privāto  augstskolu vidū, kas ierindojies starp Latvijas vadošajiem zinātniskajiem institūtiem.

Kopējais institūta absolventu skaits jau pārsniedzis 7500.

Pašlaik augstskolā mācās apmēram 3000 studentu.

TSI mācās studenti no Latvijas, Krievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Moldovas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Indijas, Lielbritānijas un citām valstīm. Lielāko popularitāti ārvalstu studentu vidū ieguvušas sekojošas studiju programmas: loģistika, informācijas tehnoloģijas, aviācija.

TSI tā ir kvalitatīva izglītība, lielisks pasniedzēju sastāvs, zinātniski tehniskā bāze, kas atbilst modernākajām prasībām, maksimāli pārdomāti studiju apstākļi un, protams, diploms, kas atzīts lielākajā daļā pasaules valstu.

 

Vēlies studēt pie mums? Spied šeit!

Mēs esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem!

Sazinies ar mums!

TSI – nākotne bez robežām!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts