“Forbes” ir nosaucis pasaules bagātākos kriptovalūtu īpašniekus. Viņu vidū arī TSI absolvents Valērijs Vavilovs. | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

“Forbes” ir nosaucis pasaules bagātākos kriptovalūtu īpašniekus. Viņu vidū arī TSI absolvents Valērijs Vavilovs.

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_698140750.jpg?itok=_Dc04Zk_

Amerikāņu žurnāls “Forbes” apkopojis bagātāko kriptovalūtu īpašnieku reitingu, uzsverot, ka norādīta vien aptuvena kapitāla vērtība. Reitingā iekļauti Vitaļiks Buterins un Transporta un sakaru institūta (TSI) absolvents Valērijs Vavilovs. Pirmajā vietā ierindojies “Ripple” platformas līdzdibinātājs Kriss Larsens ar 7,5 - 8 miljardu ASV dolāru lielu kapitāla novērtējumu. Pateicoties XPR pieaugumam janvārī, Larsens ir spējis ierindoties Amerikas bagātāko cilvēku reitinga 15.vietā, norāda “Forbes”.

Otrā vieta tika atdota blokčeina kompānijas “Consensys” vadītājam un “Ethereum” līdzdibinātājam Džozefam Lubinam ar 1 - 5 miljardu ASV dolāru lielu kapitālu. Pirmo trijnieku noslēdz kriptobiržas “Binance” izpilddirektors Čangpengs Žao ar 1,1 - 2 miljardu ASV dolāru lielu kapitālu. Reitingā ietverti plaši pazīstamie “pirmie bitkoinu miljardieri” brāļi Tailers un Kamerons Vinklvosi. Viņu kopīgais kapitāls ir novērtēts 0.9 – 1.1 miljardu ASV dolāru apmērā.

Sarakstā ietverts arī Latvijā dzimušais Valērijs Vavilovs, kas ir blokčeina startapa “BitFury” līdzdibinātājs. Pēc “Forbes” rīcībā esošās informācijas Vavilova īpašumā ir 500-700 miljoni ASV dolāru. Vairāk par to lasiet intervijā ar V. Vavilovu. “Ethereum” radītājam Vitaļikam Buterinam pieder kriptovalūtas par kopējo summu 400-500 miljoni ASV dolāru. 

“Forbes” rēķināja reitingā ietverto personu kapitālu, ņemot vērā datus par viņu īpašumā esošo kriptovalūtu krājumiem, peļņu pēc nodokļu nomaksas un dalības kriptoprojektos. Saraksta autori pasvītro, ka pastāv liela iespējamība, ka tajā nav ietverti visi kriptomiljonāri. Visi aprēķini tika veikti pēc stāvokļa uz 2018.gada 19.janvāri.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts