Exigen Services Latvia stipendija tika piešķirta Allai Baranovai no TSI! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Exigen Services Latvia stipendija tika piešķirta Allai Baranovai no TSI!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_3987_1.jpg?itok=GmBhY2iz
http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/img_3979.jpg?itok=qx49I-mF

Transporta un sakaru institūta (TSI) Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes trešā kursa studente Alla Baranova visu 2014./2015. mācību gadu saņems Exigen Services Latvia stipendiju. Uzvarētājas apsveikums notika lekcijas laikā, kuru apmeklēja Exigen Services Latvia valdes loceklis Pēteris Krastiņš.

Atgādinām, ka IT-uzņēmums Exigen Services Latvia  sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu konkursa kārtībā piešķīra stipendijas pieciem IT-virziena studentiem. Izņemot TSI studentus konkursā piedalījās arī Rīgas Tehniskas universitātes, Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Liepājas Universitātes studenti. Vadošo tehnisko augstskolu labākām pārstāvim tika piešķirta stipendija 150 eiro mēnesī.

Lēmumu par stipendiju piešķiršanu, vadoties pēc pretendentu atzīmēm un motivācijas vēstulēm, pieņēma augstskolu, Rīgas Tehniskās Universitātes Attīstības fonda un Exigen Services Latvia  pārstāvji.

Šogad konkursā piedalījās ap 50 pieteikumu un lielāka daļa no tiem – no TSI studentiem. Tomēr no visiem TSI pretendentiem komisija izvēlējās Allu Baranovu. Vēlreiz apsveicam un novēlam panākumus studijās un turpmākajā karjerā!

„Tas bija ļoti negaidīti, jo pretendentu bija ļoti daudz. Es biju patīkami pārsteigta, kad uzvarēju”, samulsināti atzinās meitene.

„Tā tiešām ir visinteresantākā un radošākā profesija – IT-speciālists. Paldies Jums par izvēli. Turaties. Tas nav viegli”, - savā apsveikumā teica Exigen Services Latvia valdes loceklis Pēteris Krastiņš.

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts