Ērta vieta studijām! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Ērta vieta studijām!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_2997.jpg?itok=sS2i-ra1

2019. gada 24. aprīlī Transporta un sakaru institūta (TSI) bibliotēkā 2. stāvā (225. telpā) tika atklāta moderna un ērta elektroniskās lasītavas telpa. TSI bibliotēka ieviesusi Bibliotēku informācijas sistēmu, kas ievērojami paplašina piedāvāto attālināto pakalpojumu skaitu.

Bibliotēkas  krājums tika papildināts ar  3700 zinātniskajiem elektroniskajiem resursiem, pamatā tās ir zinātniskās monogrāfijas, mācību grāmatas, konferenču materiāli u.c.  Uz doto brīdi, tas ir apjomīgākais elektronisko resursu krājums visā Latvijā.

Lai nodrošinātu kvalitatīvas studijas un pētniecisko darbu, TSI studentiem un pasniedzējiem pieejamas divas datubāzes: e-grāmatu datubāze Academic Complete (ProQuest) satur vairāk nekā 150 000 grāmatas visās galvenajās zinātņu nozarēs un EBSCO  - zinātnisko  recenzēto žurnālu rakstu kolekciju datubāze.

Elektroniskie resursi ir pieejami visiem TSI lietotājiem bez maksas. Piekļūt elektroniskajiem resursiem iespējams ne tikai no TSI telpām, elektroniskajā lasītavā, bet no jebkuras citas vietas ar interneta pieslēgumu, sev ērtā vietā un laikā.

Informācija un instrukcijas resursu izmatošanai atrodama bibliotēkas mājaslapā lib.tsi.lv

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts