Ekskursija uz Elektronikas un datorzinātņu institūtu (EDI) | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Ekskursija uz Elektronikas un datorzinātņu institūtu (EDI)

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/el_4032019_avto.png?itok=lVlu0VJN

Studiju programmu “Elektronika” un “Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli” studenti 4. martā devās ekskursijā uz Elektronikas un datorzinātņu institūtu (EDI), kas ir ilggadējs Transporta un sakaru institūta partneris gan zinātniskajā, gan arī akadēmiskajā darbībā. Par izstrādēm, interesantiem projektiem un sasniegumiem pastāstīja (un tos parādīja) TSI bakalaura programmas “Elektronika” absolvents, maģistra programmas “Elektronika” students un EDI zinātniskais līdzstrādnieks Jurijs Ormanis.

Institūta pētījumu jomas ir daudzveidīgas, tās ietver radarus ledus biezuma mērīšanai, biometriskās atslēgas, kas atpazīst ne tikai raksturīgās plaukstas līnijas, bet arī zemādas kapilāru struktūru, taimerus ar mērījumu kļūdu, kas vienāda ar pikosekundi (10-12 sek.), tālmērus, kas modelē cilvēka redzes darbību, biometrisko apģērbu, kas dod iespēju kontrolēt cilvēka ķermeņa kustību dinamiku.

Īpašu uzmanību piesaistīja Latvijas teritorijā vienīgā bezpilota automašīna, kas spēj braukt bez vadītāja. Tā ir piedalījusies šādas klases automašīnu sacensībās un pašlaik šis īpašais eksemplārs ir radis savu mājvietu institūta teritorijā. Darbs šajā jomā tiek turpināts.

Ekskursija izvērsās izglītojoša un interesanta, kas zina – varbūt kāds no ekskursantiem pieņems lēmumu saistīt savu dzīvi ar pētniecisko darbību un uzsāks savu karjeru TSI vai EDI, jo zinoši, aizrautīgi un mērķtiecīgi darbinieki ir vajadzīgi ikvienam.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts