Cienījamais Transporta un sakaru institūta student! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Cienījamais Transporta un sakaru institūta student!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_20200603_122618small.jpg?itok=4yFIM6R2

Ar šo vēstuli, kura adresēta visiem studējošajiem, Transporta un sakaru institūts pateicas Jums par izrādīto sapratni, lojalitāti un pacietību šajā visiem mums smagajā periodā, kas ir neskaidrību un strauju izmaiņu pilns. Šajā gadā visam augstskolas kolektīvam bija nepieciešams ātri pielāgoties jaunajiem apstākļiem, kas bija saistīti ar koronavīrusa pandēmiju, pielāgoties jaunajiem studiju procesa organizācijas nosacījumiem, kā arī apgūt daudz ko jaunu. Tomēr pēc zināma laika, atskatoties pagātnē, mēs varēsim droši apgalvot, ka viss, ko esam ieplānojuši, ir izdevies, un ka jebkura krīze var būt tramplīns straujākai inovāciju ieviešanai un jaunu prasmju attīstībai.

Vēlamies Jūs informēt, ka mēs jau plānojam mācību gada sākumu, un nākamajā 2020/2021 studiju gadā nodarbības (lekcijas, praktiskās un laboratorijas nodarbības) pilna/nepilna laika studentiem plānots organizēt klātienē, Institūta auditorijās. Mēs ceram, ka epidemioloģiskā situācija pasaulē būs labvēlīga, bet, ja nu tomēr sāksies jauns koronavīrusa vilnis, tad, protams, tiks veiktas izmaiņas studiju procesa organizācijā.

Studiju gada sākums studentiem, kuri studē:

  • Pilna laika studiju pirmajā kursā -  2020. gada 14. septembris;
  • Pilna laika studiju vecākajos kursos -  2020. gada 7. septembris;
  • Nepilna laika studiju pirmajā un vecākajos kursos - 2020. gada 5. septembris.

Gadījumā, ja studentam, no viņa neatkarīgu apstākļu dēļ, nebūs iespējas savlaicīgi ieceļot Latvijā un uzsākt studijas noteiktajā termiņā, meklēsim iespēju īslaicīgi organizēt apmācības  attālinātā režīmā. Bet par šiem apstākļiem Jums ir nepieciešams savlaicīgi informēt Transporta un sakaru institūta Studiju daļu rakstiskā veidā, un saņemt augstskolas oficiālu piekrišanu individuālu apmācību organizēšanai.

Lūdzam Jūs savlaicīgi atrisināt nepieciešamos personīgos organizatoriskos jautājumus (jautājumi par studiju maksu un atlaižu piešķiršanu, jautājumi par reģistrāciju semestrim, sesijas pagarināšanu utt.), lai ar jaunā studiju gada sākumu VISI varētu pilnvērtīgi koncentrēties studiju procesam. Ceram, ka nekādi jauni epidemioloģiskie ierobežojumi negatīvi neiespaidos studiju gada veiksmīgu uzsākšanu un norisi. Jūsu ērtībai institūta Studiju daļa strādās visu vasaru ierastajā režīmā.

Vēlam panākumus studijās un uz tikšanos jaunajā mācību gadā!

Jūsu Transporta un sakaru institūts

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts