Čatbotu projektēšana un izstrāde – jauns kurss TSI studentiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Čatbotu projektēšana un izstrāde – jauns kurss TSI studentiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/adobestock_268096090.jpeg?itok=oP5sPohX

Čatboti ir virtuāli asistenti, kas palīdz dažādās uzņēmējdarbības jomās. Tie darbojas, pateicoties mākslīgā intelekta risinājumiem, kas tiem palīdz “saprast” lietotājus un nodrošināt situācijai atbilstošu atbildi. Tas padara šos asistentus par unikālu, inovatīvu komunikācijas kanālu. Šajā studiju gadā Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultāte ir uzsākusi jaunu studiju kursu bakalaura programmu studentiem “Čatbotu projektēšana un izstrāde”.

“Čatbotu projektēšana un izstrāde” ir jauns studiju kurss, kas piedāvāts bakalaura programmu studentiem kā izvēles kurss, to ir izstrādājuši Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes mācībspēki. Galvenais kursa mērķis ir iepazīstināt studentus ar čatbota jēdzienu, kā arī sniegt profesionālas iemaņas to projektēšanā un izstrādē. Lai arī šajā kursā netiek aplūkoti dabiskās valodas apstrādes algoritmi, tas studentiem sniedz gana daudz zināšanu, lai iegūtu skaidru redzējumu par to, kā darbojas čatboti. Šajā kursā kā galvenais izstrādes rīks tiek izmantota Google platforma DialogFlow. Visas kursa nodarbības tiek organizētas, balstoties uz konceptu “mācies darot”, līdz ar to lielāko daļu mācību laika studenti pavada pie datoriem, strādājot ar izstrādes platformu. Kursa noslēgumā katrs students izstrādā savu čatbotu un to prezentē pārējiem kursabiedriem, kopīgi izvērtējot un pārbaudot tā funkcionalitāti.

Nākamajā mācību gadā šajā kursā plānots iesaistīt ne tikai Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes studentus, bet arī citu fakultāšu studentus, lai veidotu čatbotus jaukta tipa komandās, kurās daļa dalībnieku izstrādās čatbota vīziju, jautājumu un atbilžu loģiku, bet pārējie strādās pie čatbota izveides un testēšanas.

Novēlām panākumus, veiksmīgas un inovatīvas idejas jaunā studiju kursa izstrādātājiem, kā arī aizraujošus projektus studentiem, kuri šobrīd apgūst šo kursu!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts