Bakalaura grāds un pilota licence – vien 4 gadu laikā! Pasteidzies – līdz 31. augustam ir izsludināta papildus uzņemšana! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Bakalaura grāds un pilota licence – vien 4 gadu laikā! Pasteidzies – līdz 31. augustam ir izsludināta papildus uzņemšana!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/pilot2.jpeg?itok=Xmx8zk9T

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir parakstījis sadarbības līgumu ar pilotu skola ERIVA, kas paredz sadarbību bakalaura studiju programmas Aviācijas transports specializācijas - Gaisa kuģu lidojumu ekspluatācija, ietvaros.

 

TSI studiju programmas Aviācijas transports absolventiem ir iespēja  četru studiju gadu laikā papildus bakalaura grādam iegūt arī gaisa kuģa pilota kvalifikāciju. Studijas sastāv no divām izglītības un apmācības daļām: akadēmiskā studiju programma, ko nodrošina TSI, un modulārās pilotu teorētiskās apmācības programmas (PPL Private Pilot licence un ATPL (F) Airline Transport Pilot licence Frozen ), atbilstoši EK Regulai 965/2012, ko nodrošina pilotu skola ERIVA.

 

Lai iegūtu  komercaviācijas līnijpilota licenci ATPL (F), kas dod iespēju strādāt gan par pilotu, gan par aviācijas speciālistu lidostā, nepieciešamas vismaz 200 lidojuma stundas. Studijas šai programmā notiek angļu valodā, kas arī parasti ir darba valoda aviācijas nozarē.

 

Inženierzinātņu bakalaura grāds paver daudz plašākas karjeras iespējas, kā tikai pilota pozīciju. Gadījumā, ja nākotnē kādu iemeslu dēļ jāpārtrauc lidojumi vai vienkārši ir vēlme mainīt savu karjeru, tad inženierzinātņu bakalaura studiju programma dod fundamentālas zināšanas – kas ir pamats tālākai profesionālai karjeras izaugsmei dažādos virzienos.

 

Līdz 31.08.2019. turpinās uzņemšana studijām 2019./2020. mācību gadā, neatliec savus sapņus uz nenoteiktu laiku, veido savu nākotni šodien!

 

Piesakies studijām klātienē vai iesniedz dokumentus elektroniski – ŠEIT.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts