Atvērto durvju diena topošiem bakalauriem un maģistriem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Atvērto durvju diena topošiem bakalauriem un maģistriem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_559783972.jpg?itok=s2vlutyj

13. maijā Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisināsies Atvērto durvju diena skolu absolventiem, kas plāno iegūt bakalaura grādu un augstskolu absolventiem, kas plāno turpināt studijas maģistrantūrā.

Topošus bakalaurus gaidām no 11:00, savukārt, tikšanās ar topošajiem maģistrantiem notiks 14:00.

Augstākā izglītība – tā ir veiksmīgā investīcija Jūsu nākotnē! Izvēloties studijas, katrs meklē to, kas viņam ir nepieciešams un interesants.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir vieta, kur iespējams iegūt pieprasītāko kompetenci. TSI piedāvāto specialitāšu saraksts tiek papildināts gadu no gada! Šogad TSI piedāvā studēt robotiku un starptautiskās finanses.

Mūsu absolventiem ir fundamentālas zināšanas, praktiskas iemaņas un viņiem piemīt nenoliedzamas līdera īpašības.

Atvērto durvju dienas laikā Jums būs iespēja paviesoties mūsu institūtā, iepazīties ar mūsu studentiem un pasniedzējiem, saņemt konsultācijas par iestāšanos, prakses un nodarbinātības iespējām, papildu izglītību, kā arī apmeklēt TSI zinātniskās laboratorijas un iejusties studentu dzīves atmosfērā. Tikai atvērto durvju dienā Jums būs iespēja uzzināt visu par dzīvi un studijām TSI no pirmavota!

Reģistrācija uz pasākumu ir obligāta!

RĒĢISTRĀCIJA

Gaidīsim visus studēt gribētājus!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts