Ārvalstu docētāji pasniedz lekcijas tiešsaistē | TSI

Ārvalstu docētāji pasniedz lekcijas tiešsaistē

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/sttias_logo-01_5.png?itok=S74Hv-A5

No 24.marta Transporta un sakaru institūts uzsāk sadarbību ar ārvalstu docētāju Vinod Kumar Verma no Indijas. Līdz 9.aprīlim tiešsaistē notiks nodarbības studiju kursā “System Programming” vairākām bakalaura studiju programmas “Datorzinātnes” studentu grupām. Kursa turpinājums ir gaidāms arī maijā. Kursa mērķis ir dot priekšstatu studentiem par operācijas sistēmas arhitektūru, konkurējošo programmēšanu un izkliedētām sistēmām.

Dr Vinod Kumar Verma strādā docenta amatā Sant Longowal Institute of Engineering & Technology, viņam ir 15 gadu pieredze akadēmiskajā uz zinātniskajā darbā. Viņš ir ieguvis doktora zinātnisko grādu datorzinātnēs un inženierijā Sant Longowal Institute of Engineering & Technology, un 2019.gadā viņš pabeidza pēcdoktorantūras programmu University of West Attica Grieķijā. Dr Verma ir liels skaits zinātnisko rakstu daudzās jomās (Wireless Sensor Networks, Trust and Reputation Systems, Cloud Computing, Brain Computing, Software Systems, Internet of Things, Big Data, Pervasive Computing, Image Processing), kā arī viņš ir grāmatu autors un līdzautors. Dr Verma ir piešķirti apbalvojumi par zinātniskajiem sasniegumiem, viņš ir daudzu starptautisku konferenču dalībnieks, uzaicinātais runātājs, programmas un redakcijas komiteju biedrs vairāk nekā 20 pasaules valstīs, tai skaitā ASV, Kanādā, Japānā, Vācijā, Zviedrijā, u.c.

26.un 30.martā profesors  Aliaksandr Puptsau (Lietuva) turpinās lekcijas tiešsaistē studiju kursā “Algorithmic Means of Computer Graphics”. Dr Puptsau ir Eiropas Humanitārās Universitātes profesors (Lietuva) ar vairāk nekā 20 gadu akadēmiskā darba pieredzi datorzinātnēs un 35 gadu pieredzi zinātniskajā darbā, vairāk nekā 100 zinātnisko publikāciju un 20 zinātnisko un mācību grāmatu autors.

Studiju kursa mērķis ir izskatīt pamatalgoritmus, kas tiek izmantotas trīs dimensiju vektoru grafikā, iepazīstināt ar metodēm, algoritmiem un īpašām metodēm darbā ar plakano un trīs dimensiju grafisko objektu, kā arī izskatīt grafikas bibliotēkas, piemēram, tādas kā OpenGL.

26.martā turpināsies viesdocētāja Berdymyrat Ovezmyradov (Turkmenistāna) lekcijas tiešsaistē studiju kursā “Warehouse logistics” Transporta un loģistikas fakultātes studentiem. Dr. Ovezmyradov ir ieguvis doktora grādu Politikas un plānošanas zinātnēs Tsukuba Universitātē (Japāna), ieguvis maģistra grādu Zinātnēs, tirdzniecības vadībā un tehnoloģijās Niederrhein University of Applied Sciences Vācijā. Dr Ovezmyradov ir speciālists piegādes ķēžu vadībā, rūpnieciskās tehnoloģijās un transporta politikā, viņam ir akadēmiskā darba pieredze universitātēs Turkmenistānā un Japānā.

Visi docētāji ir uzaicināti sadarboties ar TSI Eiropas Sociālā fonda projekta “Transporta un sakaru institūta akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (Nr. 8.2.2.0/18/A/011) ietvaros.

Vairāk informācijas par TSI viesprofesoriem var atrast šeit.

Kopumā līdz 2021.gada 31.janvārim projektā ir paredzēti ieguldījumi 676 083,35 euro apmērā, no tiem Eiropas Sociālā fonda atbalsts veido 574 670,85 euro (85%) un Valsts budžeta finansējums – 101 412,50 euro (15%).

24.03.2020.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts