Akadēmiskais personāls | TSI

Akadēmiskais personāls

Aleksandrs Bulekovs, Dr. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras docents
Bulekovs.A@tsi.lv

Aleksandrs Grakovskis, Dr. sc. ing.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras profesors
Grakovskis.A@tsi.lv

Aleksandrs Kraiņukovs, Dr. sc. ing.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras asociētais profesors
Krainukovs.A@tsi.lv

Aleksandrs Krivčenkovs, Dr. sc. ing. Tehnisko zinātņu kandidāts
Elektronikas un telekomunikāciju katedras viesdocents
Krivcenkovs.A@tsi.lv

Aleksandrs Medvedevs, Dr. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras profesors
Medvedevs.A@tsi.lv

Alisa Lāce, Mg. sc. ing.
Transporta un loģistikas katedras lektors
Lace.A@tsi.lv

Anatolijs Pozdņakovs, Dr. sc. ing.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras docents
Pozdnakovs.A@tsi.lv

Anna Levicka, Bc.sc.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras vieslektors
Levicka.A@tsi.lv

Boriss Mišņevs, Dr. sc. ing.
Datorsistēmu programmatūras katedras profesors
Misnevs.B@tsi.lv

Dmitrijs Bočarovs, Dr. phys.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras docents
Bocarovs.D@tsi.lv

Dmitry Pavlyuk, Ek. zin. kand., Dr. sc. ing.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras asociētais profesors
Pavljuks.D@tsi.lv

Elīna Gončarova, Bc. oec., Mg. oec.
Ekonomikas‚ finanšu un vadības katedras lektors
goncarova.e@tsi.lv

Genadijs Gromovs, Dr. sc. ing.
Transporta un loģistikas katedras asociētais viesprofesors
Gromovs.G@tsi.lv

Georgs Utehins, Dr. sc. ing.
Transporta un loģistikas katedras docents
Utehins.G@tsi.lv

Igors Kabaškins, Dr. sc. ing., Dr. habil. sc. ing.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras profesors
Kabashkin.I@tsi.lv

Ilze Sproģe, Dr. sc. admin.
Ekonomikas‚ finanšu un vadības katedras asociētais profesors
Sproge.I@tsi.lv

Irina Jackiva, Dr. sc. ing.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras profesors
Jackiva.I@tsi.lv

Irina Kuzmina-Merlino, Dr. oec.
Ekonomikas‚ finanšu un vadības katedras profesors
Kuzmina.I@tsi.lv

Irina Pticina, Dr. sc. ing.
Datorsistēmu programmatūras katedras asociētais profesors
Pticina.I@tsi.lv

Išgalejs Išmuhametovs, Dr. psych.
Humanitāro zinātņu katedras asociētais profesors
Ishmuhametovs.I@tsi.lv

Iyad Alomar, Dr. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras docents
Alomar.I@tsi.lv

Jeļena Baranova, Mg. sc. ing., Mg. oec.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras lektors
Baranova.J@tsi.lv

Jeļena Kijonoka, Dr. sc. ing.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras docents
Kijonoka.J@tsi.lv

Jeļena Popova, Dr. oec.
Ekonomikas‚ finanšu un vadības katedras asociētais profesors
popova.j@tsi.lv

Jeļena Revzina, Mg. sc. comp.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras lektors
revzina.j@tsi.lv

Jevgēnija Mikulko, Mg. sc. soc.
Aviācijas transporta katedras lektors
Mikulko.J@tsi.lv

Jurijs Baltgailis, Dr. oec.
Ekonomikas‚ finanšu un vadības katedras docents
Baltgailis.J@tsi.lv

Jurijs Tolujevs, Dr. sc. ing.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras viesprofesors
Tolujevs.J@tsi.lv

Karina Kostjkina, Mg. sc. comp.
Datorsistēmu programmatūras katedras lektors
Kostjkina.K@tsi.lv

Konstantīns Ņečvaļs, Dr. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras docents
Nechval.K@tsi.lv

Kristīne Užule, Dr. psych.
Humanitāro zinātņu katedras docents
Uzule.K@tsi.lv

Larisa Kuzmenko, Dr.philol.
Humanitāro zinātņu katedras viesdocents
Kuzmenko.L@tsi.lv

Maksims Smoļaņinovs, Dr. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras docents
Smoljaninovs.M@tsi.lv

Marina Plise, Mg. oec.
Transporta un loģistikas katedras vieslektors
Plise.M@tsi.lv

Mihails Savrasovs, Dr. sc. ing.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras asociētais profesors
Savrasovs.M@tsi.lv

Monta Aleksandra Lācāne, Dr. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras docents
Lacane.A@tsi.lv

Nadežda Spiridovska, Dr. sc. ing.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras docents
spiridovska.n@tsi.lv

Nataļja Podoļakina, Ek. zin. kand., Dr. oec.
Ekonomikas‚ finanšu un vadības katedras asociētais profesors
Podolakina.N@tsi.lv

Nikolay Gudanets, Mg. philol.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras vieslektors
Gudanecs.N@tsi.lv

Oksana Pozdņakova, Dr.sc. soc.
Humanitāro zinātņu katedras docents
Pozdnakova.O@tsi.lv

Oksana Skorobogatova, Mg. oec.
Ekonomikas‚ finanšu un vadības katedras lektors
Skorobogatova.O@tsi.lv

Olga Dribeņeca, Mg. sc. comp.
Datorsistēmu programmatūras katedras vieslektors
Dribeneca.O@tsi.lv

Olga Zervina, Mg. oec.
Humanitāro zinātņu katedras lektors
Zervina.O@tsi.lv

Oļvija Komašilova, Mg. sc. comp.
Datorsistēmu programmatūras katedras lektors
Komasilova.O@tsi.lv

Sergejs Šarkovskis, Dr. sc. ing.
Elektronikas un telekomunikāciju katedras docents
Sarkovskis.S@tsi.lv

Sergey Yunusov, Dr. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras docents
Junusovs.S@tsi.lv

Tatjana Šamšina, Dr. sc. ing.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras docents
Samsina.T@tsi.lv

Vasilijs Demidovs, Dr. sc. ing.
Datorsistēmu programmatūras katedras asociētais profesors
Demidovs.V@tsi.lv

Vladimir Labendik, Dr. sc. ing., Dr. habil. sc. ing.
Aviācijas transporta katedras profesors
Labendiks.V@tsi.lv

Vladimirs Labejevs, Dr. math.
Matemātisko metožu un modelēšanas katedras viesdocents
Labejevs.V@tsi.lv

Yulia Stukalina, Dr. sc. admin.
Humanitāro zinātņu katedras profesors
Stukalina.J@tsi.lv

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts