Aizvadīts TSI Vasaras izlaidums | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Aizvadīts TSI Vasaras izlaidums

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_4166.jpg?itok=SuK6ysv4

2019. gada 6. jūlijā VEF Kultūras pilī norisinājās TSI Vasaras izlaiduma diplomu pasniegšanas ceremonija. Šogad tā izdevās īpaši svinīga, un diplomi tika piešķirti 229 absolventiem no 13 valstīm.

32 absolventiem tika pasniegti atzinības raksti par izcilām, teicamām un ļoti labām sekmēm studiju laikā, par aktīvu zinātnisko darbību, dalību projektos un TSI Studentu pašpārvaldē, kā arī par īpašu ieguldījumu TSI attīstībā, par inovatīvām idejām un risinājumiem transporta un informācijas pārraides tehnoloģiju jomā.

TSI kolektīvs patiesi lepojas ar visiem saviem absolventiem, sveic viņus ar diplomu saņemšanu un novēl panākumus un profesionālu izaugsmi turpmākajās dzīves gaitās!

Vienlaikus TSI vadība atvainojas mūsu absolventei Darjai Makarovai, ka tehnisku iemeslu dēļ viņas vārds netika nosaukts diplomu pasniegšanas ceremonijas laikā. Darja Makarova sekmīgi aizstāvēja bakalaura darbu un ieguva bakalaura grādu datorzinātnēs. Tā kā Darja nevarēja piedalīties svinīgajā diplomu pasniegšanas ceremonijā, mēs viņu ļoti gaidīsim institūtā, lai personīgi pasniegtu pelnīto diplomu. Novēlam, lai šis nelielais pārpratums ir vienīgais šķērslis ceļā uz veiksmīgu karjeru IT nozarē!

Esam ļoti gandarīti, ka šī gada izlaiduma svinīgajā ceremonijā piedalījās TSI sadarbības partnera SIA „Kreiss” pārstāvji, kuri sveica trīs mūsu labākos Transporta un loģistikas programmas absolventus, kā arī četrus savus  kolēģus, kuri bija absolventu rindās! Liels paldies uzņēmumam „Kreiss” par ilggadēju sadarbību un pastāvīgu atbalstu mūsu institūtam!

Uz tikšanos jau pēc dažiem mēnešiem TSI Ziemas izlaidumā!

Tiešraides video no izlaiduma svinīgās ceremonijas

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts