Aizvadīts TSI studentu un absolventu vakars 2020 | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Aizvadīts TSI studentu un absolventu vakars 2020

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/whatsapp_image_2020-01-29_at_14.44.01.jpeg?itok=hIq0TqiF

2020. gada 25. janvārī Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisinājās TSI Studentu un absolventu dienas svinības. Šāda formāta pasākums TSI norisinājās pirmo reizi, kopā pulcējot studentus, absolventus un pasniedzējus, kas sniedz iespēju visiem satikties vienkopus, nodibināt jaunus kontaktus, dalīties ar saviem sasniegumiem vai vienkārši labām ziņām un aizraujoši pavadīt laiku.

Šogad viskuplākajā skaitā pulcējās absolventi no Datorzinātņu un Vadībzinātņu programmām. Kopumā pasākumā piedalījās vairāk kā simts absolventu un studentu. Šobrīd starp viņiem ir dažādu nozaru un profesiju pārstāvji – ministriju darbinieki, uzņēmumu īpašnieki, CEO, programmētāji, inženieri, loģistikas nozares profesionāļi, projektu vadītāji, pasniedzēji un daudzi citi.

Pasākumu ar savām uzrunām atklāja TSI rektors Juris Kanels un valdes priekšsēdētāja, zinātņu un attīstības prorektore, profesore Irina Jackiva. Viņi pastāstīja viesiem par TSI sasniegumiem un izaugsmi pagājušos 20 gados, kā arī par ambicioziem nākotnes plāniem.

Institūta vadība absolventiem piedāvāja dažādas sadarbības formas, kā arī  izziņoja par izcilu pasniedzēju un partneru uzņemšanu institūtā no absolventu un draugu vidus, kuri dalītos ar TSI izglītības vērtībām, kā arī savām zināšanām un pieredzi ar jauno paaudzi!

Turpinājumā TSI Robotikas kluba pārstāvji parādīja viesiem īstu Lego Sumo kauju ar pašu konstruētiem robotiem, kur tiesneša lomu uzņēmās mūsu draudzīgais robots NAO.

Vairāki TSI absolventi uzstājās ar uzrunām, sveicieniem un saviem veiksmes stāstiem par savas karjeras attīstību, kuru starpā bija arī postdoktorante Tatjana Endrjukaite, maģistri Artūrs Perepjolkins, Aļona Surovceva, Vladimirs Elsters un citi. Ar sirsnīgiem sveicieniem absolventus sveica arī studenti no TSI Studentu pašpārvaldes. Apsveikumus saņēma arī 2019. gadā aizstāvētie zinātņu doktori Iyad Alomar un Evelīna Budiloviča. Pasākuma gaitā norisinājās arī balsošana par iemīļotāko pasniedzēju, kuras rezultātā tika godināts profesors Boriss Mišņevs. Un, kā jau ierasts, viņš sniedza izcilu mini-lekciju!

Vakara turpinājumā absolventiem bija iespēja izstaigāt institūtu, iepazīties ar rekonstruētājām auditorijām un laboratorijām. Savukārt, studenti svinības turpināja atpūtas centrā Game Station.

 

TSI saka lielu paldies visiem, kas ieradās!

 

Ar šo TSI studentu un absolventu dienu institūts dibina jaunu tradīciju: ik gadu janvāra mēnesī vienkopus tiksies gan esošie, gan absolvējušie studenti. Ceram, ka nākamajā gadā tiksimies visi kopā vēl kuplākā skaitā!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts