Aizvadīti Kerala Piravi svētki! | TSI

Aizvadīti Kerala Piravi svētki!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_6370.jpg?itok=yFzZwcbP

Pagājušo piektdien, 1. novembrī, Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisinājās svinības Kerala Piravi, par godu Keralas štata dzimšanas dienai Indijā, kas ir dzimtene daļai mūsu studentu, ko organizēja Latvijas Malajiešu asociācija (Malayali Association of Latvia).

Pasākuma inaugurācijas ceremonijā piedalījās un svētku uzrunas teica TSI Rektors Juris Kanels, RISEBA augstskolas profesors Gregs Makdonalds (Greg Macdonald - CAN), profesionālās vidusskolas RIMAN profesore Renāte Ovono (Renate Owono) un Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) prodekāne Margarita Dunska  un BVEF profesore Baiba Šavriņa. Savu novēlējumu saviem biedriem – studentiem teica arī TSI students Daniel Mitrofanovs.

Svētku ceremonijas turpinājumā sekoja tradicionālā sveces aizdegšana un svinīgās tortes griešana.

Pēc svinīgās pasākuma daļas turpinājās indiešu tradicionālās dejas un citi priekšnesumi, kā arī svētku galds ar tradicionālajām indiešu uzkodām.

Paldies pasākuma organizatoriem un pagodinājumu dalīties kultūrā un pieredzē ar mūsu studentiem un draugiem, atzīmējot Kerala Piravi 2019!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts