Aizvadīta tiešsaistes tikšanās ar TSI Rektoru! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Aizvadīta tiešsaistes tikšanās ar TSI Rektoru!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/untitled-7_1.jpg?itok=zCsPmR3q

Transporta un sakaru institūts turpina aktīvi informēt un sazināties ar studentiem karantīnas laikā. 2020. gada 8. maijā notika kārtējā tiešsaistes tikšanās ar Transporta un sakaru institūta rektoru Juri Kanelu. Studenti aktīvi pieslēdzās tiešsaistes tikšanai, uzdeva savus jautājumus gan rakstiski čatā, gan mutiski. Rektors un Studiju daļas darbinieki atbildēja uz jautājumiem, kas tika iesūtīti iepriekš. Tikšanās norisinājās trijās valodās un katram studentam bija iespēja uzdot savu jautājumu un saņemt atbildi. Lielākā daļa jautājumu bija saistīti ar šī gada noslēguma darbu priekšaizstāvēšanu un aizstāvēšanu, gaidāmās sesijas organizēšanu, ārkārtas situācijas beigšanos valstī. Studenti sniedza arī komentārus par attālināto lekciju norisi.

Transporta un sakaru institūts izsaka pateicību studentiem, kuri pieslēdzās tiešsaistes tikšanai, par viņu atsaucību un jautājumiem!

Informējam, ka nākamā tikšanās tiešsaistes formātā norisināsies 2020. gada 22. maijā plkst. 16:00. Uz studentu jautājumiem atbildēs Mācību prorektors A. Zvaigzne, kā arī Tālmācības nodaļas vadītāja T. Mišane. Pieslēgšanās saite:  https://meetings.tsi.lv/b/and-2nu-fgk

Gaidīsim jūsu jautājumus arī iepriekš uz e-pasta adresi student@tsi.lv!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts