7.maijā TSI notika viktorīna Erudition Quiz | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

7.maijā TSI notika viktorīna Erudition Quiz

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_86718247_0.jpg?itok=5DE0x336

7.maijā TSI notika viktorīna Erudition Quiz angļu valodā, kurā piedalījās četras erudītu komandas no Datorzinātnes un telekomunikāciju fakultātes un no Transporta un loģistikas fakultātes. 

Viktorīna notika divos posmos. Pirmajā posmā komandas prezentēja iepriekšsagatavoto prezentāciju, kurā iepazīstināja skatītājus ar intelektuālās spēles dalībniekiem.

Prezentācijas vērtēja žūrija, kurā sastāvā bija Menedžmenta un ekonomikas fakultātes dekāne I.Kuzmina-Merlino, datorzinātnes un telekomunikāciju fakultātes dekāns profesors A.Grakovskis, Bakalaura studiju programmas „Dabaszinātņu bakalaurs datorzinātnēs” direktors profesors B.Mišņevs un lingvistikas katedras lektore E.Abaševa.

Otrajā posmā studentiem bija nepieciešams atbildēt uz 64 jautājumiem divos raundos.

Viktorīnas dalībniekiem bija nepieciešams demonstrēt savas valodas zināšanas un kompetenci šādās jomās: vēsture, ģeogrāfija, māksla, eksaktās zinātnes.

Jautājumi gan nebija viegli! Piemēram, „Kurš no minētajiem māksliniekiem (Pīters Pauls Rubenss, Džons Konsteblis, Leonard da Vinči) bija arī diplomāts?”

Komandas arī gaidīja „Kaķi maisā”  - sarežģīti jautājumi, par atbildi uz kuriem varēja piešķirt papildus punktus, bet par nepareizi sniegto atbildi – zaudēt trīs punktus.

Rezultātā uzvarēja mācību grupas 4302BD komanda.

Viennozīmīgi TSI studenti pieradīja ne tikai savu kompetenci un zināšanas, bet arī brīnišķīgas angļu valodas zināšanas!

Pasākuma organizators – lingvistikas katedra.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts