5G un 6G: Modernas un nākotnes telekomunikāciju tehnoloģijas | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

5G un 6G: Modernas un nākotnes telekomunikāciju tehnoloģijas

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_6113.jpg?itok=tBIDaWLc

Telekomunikāciju tehnoloģijas dramatiski maina mūsu dzīvi, bet tajā pašā laikā telekomunikāciju tehnoloģijas joprojām turpina attīstīties, un vistuvākajā nākotnē sniegs mums jaunus tehnoloģiskos brīnumus.

2019. gada 24. septembrī norisinājās seminārs par mūsdienu modernajām telekomunikāciju tehnoloģijām akadēmiskajam un pētnieciskajam personālam no Elektronikas un telekomunikāciju katedras, ko vadīja profesors Shahid Mumtaz no Aveiro Universitātes (Portugāles), kurš šobrīd ir viesprofesors Datorzinātnes un telekomunikāciju fakultātē.

Šobrīd profesors Shahid Mumtaz lasa lekcijas par gudrajiem risinājumiem jeb lietu internetu (Smart IoT Services) divu bakalaura studiju programmu ietvaros - Elektronika un Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Transporta un sakaru institūta akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” ietvaros. ” (Nr. 8.2.2.0/18/A/011).

Profesors Shahid Mumtaz darbojas ne tikai kā pasniedzējs, bet arī ir aktīvs pētnieks telekomunikāciju jomā. Semināra laikā profesors Shahid Mumtaz prezentēja vairākus veiksmīgi aizvadītus starptautiskus pētniecības projektus, kā arī diskutēja ar TSI akadēmisko un pētniecisko personālu par pašreiz aktuālajiem projektiem.

Īpaša uzmanība tika veltīta diskusijai par 6G tehnoloģijas nākotnes attīstību un vīziju. Profesors Shahid Mumtaz iepazīstināja ar savu redzējumu par 6G tehnoloģijas attīstību un tās nākotnes ieguvumiem. Cita ļoti aktīva diskusijas tēma bija par nozares un pētniecības organizāciju sadarbību, un šīs diskusijas tēmas ietvaros profesors Shahid Mumtaz dalījās savā pieredzē par sadarbību ar nozares pārstāvjiem projekta ietvaros.

Transporta un sakaru institūts vēlas pateikties profesoram Shahid Mumtaz par aizraujošu prezentāciju un auglīgām diskusijām.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts