3 granti no Robologic GmbH studijām programmā Robotika | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

3 granti no Robologic GmbH studijām programmā Robotika

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/588a8220.jpg?itok=fu09ZFq2

Lieliskas ziņas ikvienam, kurš vēlas savienot savu dzīvi ar robotiku un veidot karjeru augsto tehnoloģiju jomā! Tāpat kā pagājušajā gadā, Robologic GmbH piešķir 3 grantus studijām profesionālajā bakalaura studiju programmā Robotika, 36 450 EUR apmērā. Grants sedz pilnu studiju maksu un nodrošina darba vieta uzņēmumā Robologic GmbH.

Ja,
- tevi interesē eksaktie mācību priekšmeti
- tevi aizrauj roboti
- vēlies kļūt par pieprasītu pasaules līmeņa speciālistu

 

Izmanto iespēju un piesakies grantam no uzņēmuma Robologic un studē bez maksas!

 

 

Unikālā studiju programma Robotika tika izstrādāta ciešā sadarbībā ar Latvijas un starptautisku uzņēmumu pārstāvjiem, kas ļāva programmu izveidot atbilstoši darba tirgū pieprasītām zināšanām un prasmēm. Studiju programmu aktīvi atbalsta Robologic GmbH, kas jau vairākus gadus piedāvā studentiem prakses vietas, vieslekcijas, profesionālos kursus, piedalās programmas realizācijā un atbalsta jauniešus, piedāvājot grantus studiju maksas segšanai.

Uzņēmums Robologic GmbH tika dibināts 2013. gadā un ir vienīgais Latvijā, kas darbojas automatizācijas un autobūves nozarē. Robologic uzskata sevi Ceturtās industriālās revolūcijas (Industrija 4.0) daļu, jo aktīvi tajā darbojas un redz tās potenciālu, ir plaša praktiskā pieredze un augsti kvalificēti speciālisti. Tāpat uzņēmumam ir savs apmācības centrs TSI, kas sniedz iespēju jauniešiem no Latvijas kļūt par pieprasītiem pasaules līmeņa speciālistiem.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2020. gada 24. jūlijs
Jūlija beigās labākie kandidāti tiks aicināti uz interviju ar TSI un uzņēmuma Robologic GmbH pārstāvjiem.

Stipendiju piešķiršanas nosacījumi un kārtība

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts