20 gadu jubilejas svinības | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

20 gadu jubilejas svinības

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/_obl7925.jpg?itok=sx9mxbVx

6. septembrī Transporta un sakaru institūts (TSI) atzīmēja 20 gadu jubileju. Atvērtajā TSI konferencē “Future Vision: Technologies and Education - Next 10 Years” uzstājās institūta vadītāji, kā arī Latvijas informācijas tehnoloģiju, telekomunikāciju un aviācijas jomu līderi - Valdis Vancovičs (Tele2, valdes priekšsēdētājs), Artūrs Kokars (Latvijas Aviācijas Asociācijas valdes loceklis), Signe Bāliņa (Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācijas), kas savās uzstāšanās laikā runāja par institūta un tehniskās izglītības nākotnes vīziju.

TSI 20 gadu jubilejai par godu rīkotajā konferences plenārsēdē piedalījās vairāk kā 150 viesu, kuru starpā bija gan ministriju, Rīgas domes pārstāvji, augstskolu un valsts iestāžu vadītāji, kā arī institūta sadarbības partneri un darbinieki.

Pateicības rakstus no Izglītības ministrijas saņēma prof. I. Jackiva, prof. B. Mišņevs, prof. V. Lobejevs.

Pateicības rakstus no Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidenta O. Spārīša saņēma prof. I. Kabaškins, prof. I. Kuzmina-Merlino, prof. J. Tolujevs.

Svinīgā pasākuma turpinājumā, institūta vadība aicināja viesus uz vienas no renovētās auditorijas svinīgo atklāšanu un nosaukuma piešķiršanu, par godu Transporta un sakaru institūta dibinātājam un pirmajam rektoram Dr.habil.sc.ing. profesoram Jevgenijam Kopitovam. Svinīgo lenti grieza institūta pirmais prezidents prof. I. Kabaškins un prof. J. Kopitova mazdēls.

Jubilejas saviesīgajā daļā institūta vadība godināja savus ilggadējos darbiniekus, kā arī tika pasniegta svētku torte!

TSI 20 gadu jubilejas pasākums neapšaubāmi kļuva par patīkamu notikumu un impulsu turpmākai sadarbībai un institūta attīstībai!

Paldies visiem par apsveikumiem un laba vēlējumiem!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts