12. decembris – Zinātnes diena TSI | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

12. decembris – Zinātnes diena TSI

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_90858833.jpg?itok=X2sgtWjY

12. decembrī no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 Transporta un sakaru institūtā (TSI) notiks Zinātnes diena.

Pirmkursnieku aktīva dalība ir apsveicama!

Zinātnes diena – tā ir unikāla iespēja studentiem pavērt durvis uz zinātnes un pētniecības noslēpumaino pasauli, izzināt mobilo un rūpniecības robotu programmēšanas un pielietošanas nianses praksē, kopā ar pasniedzējiem piedalīties atvērtajās lekcijās un karstās diskusijās, uzzināt topošās profesijas noslēpumus!

Interesanti būs visiem!

“Dzelzceļa transporta kustības attālinātā vadība”, „Mobilā robota vadības sistēmas programmēšana”, „Transporta attīstības stratēģija Baltijas jūras reģionā līdz 2030. gadam”, „Cilvēks un uzņēmums. Konflikts. Kompromiss. Simbioze”, demonstrācijas nodarbības telekomunikāciju, elektronikas un robotikas centra laboratorijās un tas vēl nav viss to pasākumu un tēmu saraksts, kas sagaida „Zinātnes dienas” dalībniekus.

Par pasākuma atslēgas notikumu tradicionāli kļūs ikgadējā starptautiskā konference Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē, kuras galvenais mērķis ir veidot Latvijas un ārvalstu augstskolu jauno zinātnieku, doktorantu un studentu savienību, kā arī kopīgo starpdisciplināro zinātnisko interešu meklēšana.

Papildu informāciju par pasākumu, programmu un reģistrācijas noteikumiem var atrast šeit.

Gaidām Jūs, ziņkārīgie un talantīgie!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts