Business and Research: Together Towards Innovations with ICT new trends. Big Data, Cloud, Mobility and Social networks. 2013. gadā 11.septembrī. Konference

2013. gadā 11.septembrī, TSI kopā ar sadarbības partneriem organizē konference un izstāde “Business and Research: Together Towards Innovations with ICT new trends. Big Data, Cloud, Mobility and Social networks”.

Pasākums norisināsies Transporta un sakaru institūtā (TSI) Rīgā, Lomonosova ielā 1, 130.auditorijā no plkst.8:30 līdz 17:40.

“Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) iemaņas kļūst patiešām būtiskas. Jebkādas diskusijas par to, kā vajadzētu uzlabot izglītības sistēmu, kā veselības aprūpei vajadzētu kļūt efektīvākai un ražošanai  inovatīvākai, vienmēr saistītas ar to, ka IKT ir visbūtiskākās nepieciešamās iemaņas. 

Deviņdesmito gadu sākumā Nobela prēmijas laureāts ekonomikā Roberts Solovs (Robert Solow) paziņoja: „Es saskatu to, ka IKT visur tikai palielina izmaksas, bet nepalielina produktivitāti.” Taču tagad ir pierādījies pretējais. Digitalizācija, „Big Data” un kiberfizikālās sistēmas ir galvenās aktivitātes, lai sasniegtu paaugstinātu produktivitāti un labāku kvalitāti jebkurā sektorā.

Par spīti acīmredzamai attīstībai un IKT iemaņu pieprasījuma pieaugumam, veidojas plaisa starp vakancēm un pieejamajiem IKT darbiniekiem. Ja mēs ticam OECD prognozēm – Eiropā vien tie ir 800 tūkstoši.

IKT menedžments ir pieprasīts aizvien vairāk un vairāk. Informācijas departamentu vadītāji (IDV), kuru galvenais uzdevums agrāk bija vien iekšējās IKT nodaļas vadīšana, tagad jau kļūst par daļu no kompāniju vadošajām amatpersonām.”

Professor Anders Flodström, Educational Director of EIT ICTLabs and a former vice-chairman of the EIT, the European Institute of Innovation and Technology, Governing Board

Konferencē un izstādē piedalīsies TSI partneri:

Akadēmiskie partneri:

Biznesa partneri:

Aicinām Jūs kļūt par aktīvu konferences dalībnieku: piedalīties izstādē un diskusijās, kā arī iegūt jaunus biznesa kontaktus.

Piedalīšanās konferencē ir bez maksas.

Konferences valoda: angļu

Pasākuma programma 

Reģistrācija ir slēgta.

Conference Organisation Committee:

Igor Kabashkin, Irina Yatskiv, Mahmoud Rostampour, Jelena Revzina and Mihail Savrasov.

Additional information can be obtained
by e-mail: revzina.j@tsi.lv or by phone: +371 67100584. Contact person: Jelena Revzina.

Contacts of Conference Organisator: Mahmoud Rostampour mahmoud.rostampour@balticscantech.com mob. +468373995

Pasākums notiks konferences “2nd Baltic HPC and Cloud Computing Conference” ietvaros, kura notiks 12.-13.septembrī Rīgā, Rīgas Tehniskajā universitātē.  

Vairāk informācijas meklējiet šeit: www.baltic-hpc.eu

Mūsu partneri

Choose a product
Amount of payment
EUR
Name, Surname
E-mail